Otvorena izložba slika Miomira Miša Popovića u Petrovcu

U četvrtak, 20. juna 2019. godine, u 20 časova u galeriji „Marko Krstov Gregović“ (Spomen dom „Crvena komuna“ – JU Muzeji i galerije Budve) otvorena izložba slika Miomira Miša Popovića tj. njegovog legata koji se čuva u Polimskom muzeju.

Otvaranju ove izložbe prisustvovao je gospodin Krsto Radović,predsjednik Skupštine Opštine Budva i direktorica JU,,Polimski muzej”, gospođa Violeta Folić i sekretar sekretarijata za sport,kulturu,omladinu i saradnju sa NVO u opštini Berane, gospodin Goran Folić. U ime JU Muzeji i galerije Budva prisutnima se obratila gospođa Milica Stanić Radonjić.Izložbu je otvorio predsjednik Skupštine Opštine Berane, gospodin Novica Obradović.

Na izložbi je predstavljeno 22 rada velikog formata, rađena tehnikom ulje na platnu. Kustoskinja izložbe je mr Milijana Istijanović. Izložba će biti otvorena do 10.jula.