Otvorena izložba radova polaznika Škole vjeronauke na temu „Vaskrs i zajednica“

U ponedeljak, 25. aprila 2022.god, sa početkom u 18 časova, u galeriji Polimskog muzeja, otvorena je izložba radova polaznika Škole vjeronauke na temu „Vaskrs i zajednica“. Izložbu i dobrotvorno veče otvorio je Njegovo Preosveštenstvo Episkop budimljansko-nikšićki g. Metodije. Na događaju je organizovano prikupljanje priloga za izgradnju kuće braće Korać, koja rastu bez roditelja.

U programu su sa recitacijama i pjesmama učestvovali polaznici škole vjeronauke, koju vodi sveštenik Stefan Milovanović i dječji hor „Mladenci“, pod dirigentskom palicom profesorice muzike Anđele Jovićević Brajović.

Izložbi su pored velikog broja gradjana prisustvovali i predsjednik opštine Berane, gospodin Tihomir Bogavac,  predsjednik skupštine opštine Berane, gospodin Novica Obradović, kao i direktorica Polimskog muzeja gospodja Violeta Folić.