DogađajiVijesti

Delegacija opštine Vrnjačka Banja posjetila Polimski muzej

U okviru zvanične posjete opštini Berane ,  delegacija pobratimske opštine Vrnjačka Banja, na čelu sa predsjednikom Bobanom Đurovićem , posjetila je danas Polimski muzej. U prisustvu predsjednika Opštine Tihomira Bogavca i direktorice Polimskog muzeja Violete Folić , obišli su galeriju i izložbeni prostor muzeja.

Opština Berane i Vrnjačka Banja su 2015. godine potpisale sporazum o saradnji u više oblasti. Između ostalog i u oblasti kulture , gdje se , kako su i danas obje strane istakle , planiraju mnogi zajednički programi i projekti .

Uz predsjednika Opštine Bogavca i direktoricu Folić , domaćini u Polimskom muzeju bili su i potpredsjednik Opštine Berane Darko Stojanović, predsjednik Skupštine opštine Berane Novica Obradović, direktor Turističke organizacije Berane Ivan Radević i dokumentarista Polimskog muzeja Slobodan Obradović.