Promovisana knjiga ,,Moja mala knjiga pjesama“, autorke Staše Sekulić

Promocija knjige ,,Moja mala knjiga pjesama“, autorke Staše Sekulić, održana je u ponedeljak, 26. decembra 2022. godine, u galeriji Polimskog muzeja. Na promociji su govorili Petar Pajković, direktor Centra za socijalni rad, Rebeka Čilović, pjesnikinja i Violeta Folić, direktorica Polimskog muzeja. U muzičkom dijelu nastupile su Natalija Djačenko na klaviru i Dragana Popović na violini.Moderator programa bila je Jelena Bojović.

Staša Sekulić rođena je 25.10.2008. godine u Beranama. Učenica je IX razreda JU OŠ „Vuk Karadžić“ u Beranama. Sa torbom punom knjiga, srcem punim pjesama i snova, polako korača ka svijetu poezije, gradeći sebe i ujedno posmatrajući poeziju u svemu. Poezija se baš kao i ljepota, otkriva oku koje je zna prepoznati. Ovo je njena prva zbirka pjesama, sa nadom da će ih biti još.