Otvorena kolektivna izložba umjetničkih slika “Most”

U srijedu, 14. marta 2018. godine, u galeriji Polimskog muzeja je otvorena izložba ,,Most“, autora Slobodana Dimitrijevića, Gorana Rakočevića i Željka Novovića. Uz veliko prisustvo zainteresovanih građana i ljubitelja umjetnosti, kao i uz prigodan umjetnički program, izložbu je otvorila direktorica Polimskog muzeja, Violeta Folić. Ona je naglasila da joj je veliko zadovoljstvo što je Polimski muzej domaćin ove izložbe i da će se muzej i u budućnosti truditi da bude otvoren za umjetnike i podsticati ih da se izražavaju i bave umjetnošću, jer naš grad to svakako zaslužuje. Sva tri umjetnika su opsjednuti prirodom i prikazuju njene djelove koji su im privukli pažnju, a koliko su bili uspješni u predstavljanju svojih impresija govori i izuzetna posjećenost na otvaranju, kao i veoma povoljni utisci posjetilaca.

Izložba će trajati narednih mjesec dana, dobrodošli!