IzložbeVijesti

Održana promocija knjige i izložba dokumenata u organizaciji Srpskog nacionalnog savjeta Crne Gore i Srpskog informativno-kulturnog centra „Sveti Sava“

U srijedu, 07. februara, u galeriji ,,Nikola i Uglješa Popović“, sa početkom u 18 časova,  otvorena je izložba dokumenata ,,Tako su govorili naši preci“, u organizaciji Srpskog nacionalnog savjeta Crne Gore. O izložbi je govorio Budimir Dubak i Dragan Alorić. U nastavku je uslijedila i promocija knjige ,,Crnogorska pohara Kuča“, autora Ilije Petrovića, u organizaciji Srpskog nacionalnog savjeta i Srpskog informativno-kulturnog centra „Sveti Sava“. O knjizi su govorili: Milisav Popović, Budimir Dubak, Miodrag Bago Barjaktarović i dr Momčilo Vuksanović.