Književno veče autora prof. dr Slobodana Marjanovića

U organizaciji Centra za kulturu, u četvrtak 22. 12. 2016 g. u 19 sati, u galeriji Polimskog muzeja, biće upriličeno književno veče autora prof. dr Slobodana Marjanovića.

U ovom muzičko – poetskom programu učestvuju: učenici Škole osnovnog muzičkog obrazovanja:Natalija Korać i Matija Bojović, predavači Marija Barjaktarović i Marina Novović. Kosara i Jelena Ristić, nastupiće kao vokalni solisti – etno muzike.
Stihove Slobodana Marjanovića, govoriće Luka Bulatović – učenik gimnazije ,, Panto Mališić“ i Gorica Ćulafić koja je i medijator programa.

Beranskoj publici predstaviće se i autor prof. dr Slobodan Marjanović, koji je do sada objavio zbirke poezije: ,,Sećanja“ ,, Čarolija“ , ,, Lepote neba“ , ,, Pamtim“ , ,, Kao tajna u srcu“ i ,, Beogradske kiše“.

www