Otvorena izložba crteža Milije Pajkovića

U utorak, 14. novembra u 19 časova, u galeriji Polimskog muzeja je otvorena izložba crteža pod nazivom ,,Olovka priča”, autora Milije Pajkovića. Milija Pajković bavi se slikanjem i crtanjem od djetinjstva, a ovo mu je druga samostalna izložba, koja se sadrži od portreta Beranaca. Pred velikim brojem zainteresovanih građana i ljubitelja umjetnosti, izložbu su otvorili Zoran Jojić, sekretar Sekretarijata za sport, kulturu, mlade i NVO sektor u opštini Berane, kao i Rade Jolić, profesor maternjeg jezika i književnosti, koji su izrazili veliko zadovoljstvo zbog tolikog interesovanja i posjećenosti, jer je izložba zaista vrijedna svake pohvale, i želju da autor ima mnogo uspjeha i u budućnosti. Prisutnima se potom obratio i sam autor, koji se zahvalio mnogobrojnim posjetiocima, kao i muzeju i opštini Berane, koji su mu pomogli u organizovanju izložbe.

Izložba ,,Olovka priča” će zbog velikog interesovanja trajati  do kraja decembra , dobrodošli!